داوران

داور محترم

با عرض سلام

 نکات زیر لازم به ذکر می باشد:

  ju  در خصوص داوری مقالات، در بخش اظهارنظر کلی چهار گزینه وجود دارد:

 

قابل پذیرش/ بازنگری جزئی/ بازنگری کلی/ غیر قابل پذیرش

 

 

**بسیار مهم**  در ارزیابی مقالات، بازنگری کلی منفی تلقی می شود.

 

بازنگری کلی به معنای نیاز به بازنویسی اساسی و نیز تغییرات کلی در ساختار و نگارش متن مقاله و مطالب ارائه شده است. خواهشمند است این امر پیش از ارسال پاسخ داوری لحاظ گردد.

  

ju 2 - مدت زمان داوری مقاله از زمان تایید اولیه 15 روز می باشد. خواهشمند است داوری در زمان مقرر انجام شود. در صورتی که پس از تایید اولیه به هر دلیل امکان داوری مقاله میسر نیست، بلافاصله با ایمیل نشریه مکاتبه کنید تا از داور جایگزین استفاده شود.

  

ju 3 - در داوری های واصل شده در بایگانی مقالات، در اکثر موارد چکیده انگلیسی ویرایش و اصلاح نمی شود. لطفا در زمان داوری حتما نوع نگارش چکیده انگلیسی مدنظر گرفته شده و اصلاحات لازم داخل متن مقاله لحاظ شود. اگر چکیده انگلیسی نیاز به بازنویسی دارد، در فرم ارزیابی و متن مقاله درج شود.

 

ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju 

 

ju جهت داوری مقاله، شناسه کاربری و کلمه عبور مورد نیاز می باشد. شناسه کاربری ایمیل کاربر می باشد. چنانچه کلمه عبور را فراموش کرده اید، روی گزینه "ارسال مقاله" و یا "ورود به سامانه" کلیک کنید. سپس گزینه "رمز عبور را فراموش کرده ام!"انتخاب کنید.

 

ju برای تغییر کلمه عبور، پس از ورود به سامانه بدر صفحه شخصی روی گزینه "تغییر کلمه ورود" کلیک کنید.

 

ju در صورتی که به دلیل تعداد زیاد مقالات ارسالی جهت داوری، عدم فرصت کافی، عدم ارتباط با گرایش و تخصص و یا هر دلیل دیگری، امکان داوری برای جنابعالی میسر نمی باشد، خواهشمند است جهت همکاری با نشریه و تسریع در امور داوری مقالات، بلافاصله پس از دریافت ایمیل به سامانه مراجعه نمایید و گزینه {رد داوری} را انتخاب کنید تا دبیر مربوطه و از داور جایگزین استفاده نمایند.

  

ju چنانچه ایمیل تعریف شده در سایت، ایمیلی نیست که روزمره از آن استفاده می کنید، خواهشمند است با مدیر اجرایی نشریه مکاتبه نمایید تا کاربری قبلی غیرفعال شده و کاربری با ایمیل جدید در سامانه تعریف شود.

  

ju چنانچه تمایلی به داوری مقاله ندارید، حتما با مدیر اجرایی نشریه مکاتبه نمایید تا در اسرع وقت نقش داور در صفحه شخصی غیرفعال گردد. همچنین خواهشمند است در صورتی که تمایل به داوری دارید، حتما گزینه "مایل به داوری مقالات می باشم" را انتخاب کنید و با مدیر اجرایی نشریه مکاتبه نمایید تا در لیست داوران درج گردد.

 

ju چنانچه نظر تایپ شده داور طولانی باشد، داوری ارسال نمی شود و به صورت ذخیره شده باقی می ماند. در این صورت داور محترم می توانند نظر خود را در یک فایل جداگانه بدون نام و مشخصات تایپ کرده و به همراه فایل داوری شده بارگذاری نمایند.

  

ju دستورالعمل حذف نام داور از روی کامنت ها در برنامه Word: